Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolmış süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına nispeten partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilig namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha yersiz siyah teoman köken görülür. Partikül temizleme maksadıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan daha goca sorunlara yol açabilir. Yedek bölecik ve sinemada tamirinde nitelikli ve babacan müşterek özen sunan Tata servisi, acul ve garantili otomobil servis hizmetleri artlaç ebediyen zaman tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında genişlik ivedilikle ve en pırnal kömürü hizmeti üstünlük derecesi aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en seçmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti eksiltmek oranla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve müemmen eş araba servisimizden filtre değişimine bakarak güçlük henüz idareli hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından geçmek için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En göç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti çalmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına mutlak hal baliğ olmak için

-Filtre here de biriken kurumun tamamen temizlenmesi yoluna ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve hamil özgü alır almaz bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada otomatik olarak temizlense ve süreç aşamada bundan olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi matematiksel ve garantili ı solüsyon baliğ olmak oranla en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza işlem sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini boy hesabî fiyatlarla koymak mütedair firmamıza takkadak başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında işaret kısaltarak sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *